UygulamalarımızBize UlaşınYayın planı
Bu sayfa otomatik olarak çevrildi

Yeni Uygulamanızı SeçinSecret Disk

Parola korumalı ek bir gizli disk oluşturur
Bu uygulama, fazladan biçimlendirme yapmadan bilgisayarınızda ek bir disk oluşturur. Tek bir tıklamayla sisteminizde görünüp kaybolabilen özel bir disk türüdür. Bu diske erişim, onu dosyalarınız ve klasörleriniz için çok özel bir depolama haline getiren bir parola ile korunabilir. Elektrik kesintisi durumunda disk otomatik olarak kilitlenir ve kaybolur. Disk açıkken normal bir disk olarak kullanabilirsiniz, tüm standart disk işlemlerini destekler ve diğer tüm uygulamalar tarafından desteklenir.

Daha fazlasını bulHızlı indirme

Prevent Restore

Silinen dosya ve klasörleri kurtarılamaz hale getirir
Bir dosyayı sildiğinizde (veya Geri Dönüşüm Kutusunu boşalttığınızda), dosya silinmiş olarak işaretlenir ve Windows Gezgini'nden kaybolur. Ancak silinen dosyanın içeriği diskte kalır ve yıllar sonra bile kolayca kurtarılabilir. Uygulamamız, önceden silinmiş dosyaların içeriğini birkaç kolay adımda silecektir. İyileşme imkansız olacak.

Daha fazlasını bulHızlı indirme

Secure Delete

Seçilen dosyaları kurtarma şansı olmadan doğrudan güvenli bir şekilde siler
Silinen dosyalar, Geri Dönüşüm Kutusu boşaltıldıktan sonra bile kurtarılabilir. Uygulamamız, dosyaları doğrudan güvenli bir şekilde silmenize izin verecek, böylece hiç kimse onları geri yükleyemeyecektir. Uygulama, dünyaca bilinen birkaç güvenlik algoritması içerir ve silinen veriler üzerinde 40 adede kadar üzerine yazma geçişini işleyebilir.

Daha fazlasını bulHızlı indirme
Yeni sürümü kaçırmayın!

E-posta adresinizi aşağıya girin, uygulamamızın yeni bir sürümü indirilmeye hazır olduğunda size bir e-posta gönderelim.Uygulamalarımız
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
faydalı bilgiler
Aktivasyon anahtarını mı unuttunuz?
Şirket
Gizlilik, çerezler ve geri ödeme politikaları
Yazılım Lisans Anlaşması
Web tarayıcıları için site haritası
Uygulamalarımızda kullandığımız güvenlik standartları hakkında daha fazla bilgi edinin: