UygulamalarımızBize UlaşınYayın planı
Bu sayfa otomatik olarak çevrildi

Üst düzey gizliliği ve istenmeyen posta göndermemeyi garanti ediyoruz


E-posta ile ücretsiz bildirim hizmetimize abone olduğunuzda, bize e-posta adresinizi vereceksiniz. Bu kişisel bilgilerdir ve aşağıda bunları nasıl kullanacağımızı açıklıyoruz. Çünkü mahremiyet önemlidir.

Öncelikle e-posta adresiniz ABD'de bulunan sunucumuzda saklanacaktır. İkincisi, yalnızca iki yetkili kişinin o sunucudaki özel verilere erişimi vardır. Bunlar bizim personelimiz. Ve sadece biraz bakım gerektiğinde, her zaman değil. Herhangi bir erişim kaydedildi.

İnsanların bize sağladığı e-posta adreslerini paylaşmıyor, takas etmiyor veya satmıyoruz. garantili. Bu, adresinizi sadece bize ve sadece bize verdiğiniz anlamına gelir. Hiç kimse bilmeyecek.

Bizden gelen her e-posta iletisi yalnızca talep edilen hizmetle ilgili bilgileri içerecektir, diğer ürün veya hizmetlerin tanıtımını içermeyecektir.

Bizden gelen her e-posta mesajının altında, aboneliğinizi yapılandırmak veya iptal etmek için bir bağlantı olacaktır. Tıklarsanız, gelecekteki mesajların dili de dahil olmak üzere bazı tercihleri değiştirebileceksiniz. Veya aboneliğinizi tamamen iptal edebilirsiniz.

Herhangi bir iptal talebi hemen işleme alınacaktır, ancak e-posta kuyruğu çok büyük olabileceğinden, iptalin ardından 3 gün içinde bizden bazı e-postalar almaya devam edebilirsiniz.

Aboneliğinizin iptal edilmesinden sonra e-posta adresiniz, gelecekteki postaları önlemek için veri tabanımızda "devre dışı" olarak işaretlenecektir. Ancak, daha sonra istediğiniz zaman tekrar abone olabilirsiniz. Adresinizin veri tabanımızdan tamamen kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.


Windows 10 ve 11'de otomatik güncellemeler nasıl devre dışı bırakılır
Uygulamalarımızda hangi güvenlik standartları uygulanmaktadır?
Üzerine yazma döngü sayısı neden önemlidir? (Prevent Restore)
MFT tablosunu temizleme seçeneği neden önemlidir ve her zaman etkindir? (Prevent Restore)
MFT tablosunun içeriği nasıl temizlenir? (Prevent Restore)

Yeni sürümü kaçırmayın!

E-posta adresinizi aşağıya girin, uygulamamızın yeni bir sürümü indirilmeye hazır olduğunda size bir e-posta gönderelim.Uygulamalarımız
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
faydalı bilgiler
Aktivasyon anahtarını mı unuttunuz?
Şirket
Gizlilik, çerezler ve geri ödeme politikaları
Yazılım Lisans Anlaşması
Web tarayıcıları için site haritası
Uygulamalarımızda kullandığımız güvenlik standartları hakkında daha fazla bilgi edinin: