UygulamalarımızBize UlaşınYayın planı
Bu sayfa otomatik olarak çevrildi

Secure Delete

TanımEkran görüntüleriİndirmekBilgiTarih

Seçilen dosyaları güvenli bir şekilde siler


Bu yazılım, dosya ve klasörleri kalıcı olarak güvenli bir şekilde silmek için etkili bir araçtır. Bu yazılım kullanıldıktan sonra seçilen dosya ve klasörler Geri Dönüşüm Kutusu'na gitmez ve kurtarılamaz. Kullanıcılar, işlem hızını yansıtacak olan ihtiyacınız olan güvenlik düzeyini seçmenize olanak tanıyan çeşitli güvenlik seçeneklerine sahiptir.

Bu uygulama üç şekilde kullanılabilir. (1) Güvenli bir şekilde silinmesini istediğiniz dosya veya klasörleri ana pencereye sürükleyip bırakın. (2) Ana ekranda Dosya Ekle'ye tıklayarak gerekli dosyaları seçin. Veya (3) Windows Gezgini'nde herhangi bir dosya veya klasörü seçin ve Gönder seçeneğini belirleyin, ardından Secure Deleter tıklayın.

Şimdi İndirin
Arayüzümüzün basit olması kaliteden yoksun olduğu anlamına gelmez. Bizim durumumuzda tam tersi. Basit arayüz, yeni kullanıcıların işini kolaylaştırmak için bu şekilde tasarlanmıştır. Yazılım içinde, veri imhası için oyunda birçok güçlü algoritma vardır. Bu nedenle, yeni bir kullanıcı olsanız bile, mümkün olan en yüksek güvenliği nasıl elde edeceğinizi anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Şimdi İndirinYeni sürümü kaçırmayın!

E-posta adresinizi aşağıya girin, uygulamamızın yeni bir sürümü indirilmeye hazır olduğunda size bir e-posta gönderelim.Uygulamalarımız
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
faydalı bilgiler
Aktivasyon anahtarını mı unuttunuz?
Şirket
Gizlilik, çerezler ve geri ödeme politikaları
Yazılım Lisans Anlaşması
Web tarayıcıları için site haritası
Uygulamalarımızda kullandığımız güvenlik standartları hakkında daha fazla bilgi edinin: