Naše aplikácieKontaktuj násPlán vydaní
Táto stránka bola preložená automaticky

Vyberte svoju novú aplikáciuSecret Disk

Vytvorí ďalší tajný disk chránený heslom
Táto aplikácia vytvorí ďalší disk vo vašom počítači bez dodatočného formátovania. Je to špeciálny druh disku, ktorý sa môže objaviť a zmiznúť vo vašom systéme jediným kliknutím. Prístup k tomuto disku môže byť chránený heslom, vďaka čomu je veľmi súkromným úložiskom pre vaše súbory a priečinky. V prípade výpadku napájania sa disk automaticky uzamkne a zmizne. Keď je disk otvorený, môžete ho používať ako bežný disk, podporuje všetky štandardné operácie s diskom a podporujú ho všetky ostatné aplikácie.

Zistiť viacRýchle sťahovanie

Prevent Restore

Umožňuje obnoviť odstránené súbory a priečinky
Keď vymažete súbor (alebo vyprázdnite Kôš), označí sa ako odstránený a zmizne z Prieskumníka Windows. Obsah zmazaného súboru však stále existuje na disku a možno ho ľahko obnoviť aj po mnohých rokoch. Naša aplikácia vymaže obsah už odstránených súborov v niekoľkých jednoduchých krokoch. Obnova bude nemožná.

Zistiť viacRýchle sťahovanie

Secure Delete

Bezpečne vymaže vybrané súbory priamo, bez šance na obnovenie
Všetky odstránené súbory je možné obnoviť aj po vyprázdnení koša. Naša aplikácia vám umožní bezpečne vymazať súbory priamo, takže ich nikto nebude môcť obnoviť. Aplikácia obsahuje niekoľko svetovo známych bezpečnostných algoritmov a dokáže spracovať až 40 prechodov prepisov cez vymazané dáta.

Zistiť viacRýchle sťahovanie
Nenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Naše aplikácie
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitočné informácie
Zabudli ste aktivačný kľúč?
Spoločnosť
Zásady ochrany osobných údajov, súborov cookie a vrátenia peňazí
Licenčná zmluva na softvér
Mapa stránok pre webové prehľadávače
Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: