Naše aplikácieKontaktuj násPlán vydaní
Táto stránka bola preložená automaticky

Secret Disk

PopisSnímky obrazovkyStiahnuťInformácieHistória

Ako funguje tajný disk?


Naša aplikácia neformátuje ani nezmení vaše existujúce diskové oddiely. Nemusíte nič formátovať. Naša aplikácia vytvorí virtuálny disk na požiadanie jedným kliknutím myši pomocou techník a štandardov spoločnosti Microsoft. Fyzicky tento disk vôbec neexistuje a OS Windows ho dočasne „vidí“, kým sa reštartuje alebo nevypne. Alebo kým nekliknete na tlačidlo „Zavrieť disk“ v našej aplikácii.

Všetky súbory, ktoré uložíte na tento disk, sa však nevymažú, ani keď disk zmizne.

Voľné miesto pre tajný disk sa na požiadanie odoberie z voľného miesta na systémovom disku. Preto na vytvorenie tajného disku nemusíte nič formátovať. Na druhej strane si pamätajte, že ak naformátujete systémový disk, zničíte aj obsah tajného disku.

Tajný disk je disk len pre jedného používateľa. Na rozdiel od iných diskov, ktoré môžu prehliadať všetci používatelia vášho počítača, tajný disk môže prehliadať iba jeden používateľ, ktorý disk vytvoril.

Prístup k tajnému disku môžete obmedziť heslom. Upozorňujeme, že súbory na tajnom disku nešifrujeme. Predpokladáme, že pre systémový disk už máte povolený nejaký druh šifrovania disku (napríklad BitLocker ) a nechceme robiť dvojitú prácu (problémy môže spôsobovať aj paralelné šifrovanie). Ak ešte nemáte šifrovanie disku, mali by ste ho teraz použiť.


Pomôžte nám s prekladom pre ľudí z vašej krajiny
Ako zakázať automatické aktualizácie v systéme Windows 10 a 11
Ako skryť samotnú aplikáciu?
Garantujeme maximálne súkromie a žiadne spamovanie
Ako funguje tajný disk?

Nenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Naše aplikácie
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitočné informácie
Zabudli ste aktivačný kľúč?
Spoločnosť
Zásady ochrany osobných údajov, súborov cookie a vrátenia peňazí
Licenčná zmluva na softvér
Mapa stránok pre webové prehľadávače
Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: