Naše aplikácieKontaktuj násPlán vydaní
Táto stránka bola preložená automaticky

Garantujeme maximálne súkromie a žiadne spamovanie


Keď sa prihlásite na odber našej bezplatnej oznamovacej služby e-mailom, poskytnete nám svoju e-mailovú adresu. Toto sú osobné údaje a nižšie vysvetlíme, ako ich použijeme. Pretože súkromie je dôležité.

V prvom rade bude vaša e-mailová adresa uložená na našom serveri, ktorý sa nachádza v USA. Po druhé, iba dve oprávnené osoby majú prístup k súkromným údajom na tomto serveri. Toto sú naši zamestnanci. A to len vtedy, keď je potrebná nejaká údržba, nie stále. Akýkoľvek prístup je zaznamenaný.

Nezdieľame, neobchodujeme ani nepredávame e-mailové adresy, ktoré nám ľudia poskytnú. Zaručene. To znamená, že svoju adresu dávate len nám a len nám. Nikto sa to nedozvie.

Každá e-mailová správa od nás bude obsahovať iba informácie o požadovanej službe, nebude zahŕňať propagáciu iných produktov alebo služieb.

Každá e-mailová správa od nás bude mať v spodnej časti správy odkaz na konfiguráciu alebo zrušenie odberu. Ak naň kliknete, budete môcť zmeniť niektoré preferencie, vrátane jazyka budúcich správ. Alebo môžete predplatné úplne zrušiť.

Akákoľvek žiadosť o zrušenie bude spracovaná okamžite, stále však od nás môžete dostať nejaké e-maily do 3 dní po zrušení, pretože front e-mailov môže byť veľmi veľký.

Po zrušení vášho predplatného bude vaša e-mailová adresa označená v našej databáze ako „zakázaná“, aby sa predišlo akémukoľvek budúcemu zasielaniu správ. Kedykoľvek neskôr sa však môžete prihlásiť znova. Ak chcete, aby bola vaša adresa úplne odstránená z našej databázy, kontaktujte nás.


Ako funguje tajný disk? (Secret Disk)
Pomôžte nám s prekladom pre ľudí z vašej krajiny
Prečo je možné zmazané súbory stále obnoviť? (Prevent Restore)
Prečo je možnosť vyčistenia tabuľky MFT dôležitá a vždy povolená? (Prevent Restore)
Ako vyčistiť obsah tabuľky MFT? (Prevent Restore)

Nenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Naše aplikácie
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitočné informácie
Zabudli ste aktivačný kľúč?
Spoločnosť
Zásady ochrany osobných údajov, súborov cookie a vrátenia peňazí
Licenčná zmluva na softvér
Mapa stránok pre webové prehľadávače
Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: