Naše aplikácieKontaktuj násPlán vydaní
Táto stránka bola preložená automaticky

Secret Disk

PopisSnímky obrazovkyStiahnuťInformácieHistória

Ako skryť samotnú aplikáciu?


V niektorých prípadoch potrebujete skryť nielen tajný disk a celý jeho obsah, ale chceli by ste skryť aj samotnú aplikáciu, aby ste zabránili ľuďom čo i len uhádnuť (získať tušenie), že máte čo skrývať.

Upozorňujeme, že aplikáciu nie je možné úplne skryť. Pre ochranu vášho súkromia sme však už urobili veľa.

V predvolenom nastavení sú naše aplikácie nainštalované do priečinka používateľa (k dispozícii len pre aktuálneho používateľa), nie do priečinka programových súborov (k dispozícii pre všetkých používateľov). Ostatní používatelia vášho počítača tak nebudú vedieť, že máte nainštalovanú našu aplikáciu, pretože sa nenachádza v bežnom priečinku programových súborov.

Naše aplikácie nainštalované do priečinka „LocalAppData“ používateľa, ktorý používateľ v žiadnych bežných scenároch neprezerá. Iba ak viete, že naša aplikácia existuje a budete ju explicitne hľadať, tak ju nájdete.

Jediná vec, ktorú musíte urobiť, je odstrániť skratky pre našu aplikáciu z pracovnej plochy az ponuky systému Windows. Ale počkajte... Ak budú odstránené všetky skratky, ako spustíte našu aplikáciu? Použite jednu skratku z pracovnej plochy a jednoducho ju presuňte na iné miesto v počítači, ktoré poznáte len vy. Môžete ho dokonca premenovať. Odtiaľ budete môcť spustiť našu aplikáciu.

Potom môžete odstrániť všetky ostatné skratky (a možnosti ponuky Windows) tak, že na ne kliknete pravým tlačidlom myši a vyberiete možnosť „Odstrániť“.

Pamätajte, že naša aplikácia pri spustení operačného systému Windows zobrazí okno v prípade, že budú k dispozícii nejaké aktualizácie. Túto možnosť nemožno vypnúť.


Ktoré bezpečnostné štandardy sú implementované v našich aplikáciách?
Ako funguje tajný disk?
Ako skryť samotnú aplikáciu?
Garantujeme maximálne súkromie a žiadne spamovanie
Ako zakázať automatické aktualizácie v systéme Windows 10 a 11

Nenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Naše aplikácie
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitočné informácie
Zabudli ste aktivačný kľúč?
Spoločnosť
Zásady ochrany osobných údajov, súborov cookie a vrátenia peňazí
Licenčná zmluva na softvér
Mapa stránok pre webové prehľadávače
Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: