Naše aplikácieKontaktuj násPlán vydaní
Táto stránka bola preložená automaticky

Secure Delete

PopisSnímky obrazovkyStiahnuťInformácieHistória

Bezpečne vymaže vybrané súbory


Tento softvér je efektívnym nástrojom na bezpečné trvalé vymazanie súborov a priečinkov. Po použití tohto softvéru sa vybrané súbory a priečinky nedostanú do koša a budú neobnoviteľné. Používatelia majú niekoľko možností zabezpečenia, ktoré vám umožnia vybrať si úroveň zabezpečenia, ktorú potrebujete, čo bude odrážať rýchlosť spracovania.

Táto aplikácia môže byť použitá tromi spôsobmi. (1) Presuňte myšou súbory alebo priečinky, ktoré chcete bezpečne odstrániť, do hlavného okna. (2) Vyberte potrebné súbory kliknutím na Pridať súbory na hlavnej obrazovke. Alebo (3) vyberte ľubovoľný súbor alebo priečinok v Prieskumníkovi systému Windows a vyberte možnosť Odoslať do a potom kliknite na položku Secure Deleter .

Stiahni teraz
To, že je naše rozhranie jednoduché, neznamená, že mu chýba kvalita. V našom prípade je to úplne naopak. Jednoduché rozhranie bolo navrhnuté tak, aby bolo jednoduchšie pre nových používateľov. V rámci softvéru je v hre mnoho výkonných algoritmov na zničenie údajov. Takže aj keď ste novým používateľom, môžete si byť istí, že pochopíte, ako dosiahnuť maximálnu možnú bezpečnosť.

Stiahni terazNenechajte si ujsť novú verziu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu nižšie a my vám pošleme e-mail, keď bude k dispozícii na stiahnutie nová verzia našej aplikácie.Naše aplikácie
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitočné informácie
Zabudli ste aktivačný kľúč?
Spoločnosť
Zásady ochrany osobných údajov, súborov cookie a vrátenia peňazí
Licenčná zmluva na softvér
Mapa stránok pre webové prehľadávače
Prečítajte si viac o bezpečnostných štandardoch, ktoré používame v našich aplikáciách: