Nasze aplikacjeSkontaktuj się z namiPlan wydań
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Wybierz swoją nową aplikacjęSecret Disk

Tworzy dodatkowy tajny dysk chroniony hasłem
Ta aplikacja tworzy dodatkowy dysk na twoim komputerze bez dodatkowego formatowania. Jest to specjalny rodzaj dysku, który może pojawiać się i znikać w systemie za pomocą jednego kliknięcia. Dostęp do tego dysku może być chroniony hasłem, co czyni go bardzo prywatnym miejscem przechowywania plików i folderów. W przypadku awarii zasilania dysk blokuje się i automatycznie znika. Gdy dysk jest otwarty, możesz go używać jako normalnego dysku, obsługuje on wszystkie standardowe operacje na dysku i jest obsługiwany przez wszystkie inne aplikacje.

Dowiedz się więcejSzybkie pobieranie

Prevent Restore

Sprawia, że usuniętych plików i folderów nie można odzyskać
Po usunięciu pliku (lub opróżnieniu Kosza) jest on po prostu oznaczany jako usunięty i znika z Eksploratora Windows. Jednak zawartość usuniętego pliku nadal istnieje na dysku i można ją łatwo odzyskać nawet po wielu latach. Nasza aplikacja usunie zawartość już usuniętych plików w kilku prostych krokach. Powrót do zdrowia będzie niemożliwy.

Dowiedz się więcejSzybkie pobieranie

Secure Delete

Bezpiecznie usuwa wybrane pliki bezpośrednio, bez szans na ich odzyskanie
Usunięte pliki można odzyskać nawet po opróżnieniu Kosza. Nasza aplikacja pozwoli Ci bezpiecznie wymazać pliki bezpośrednio, więc nikt nie będzie w stanie ich przywrócić. Aplikacja zawiera kilka znanych na całym świecie algorytmów bezpieczeństwa i może przetwarzać do 40 przebiegów nadpisywania usuniętych danych.

Dowiedz się więcejSzybkie pobieranie
Nie przegap nowej wersji!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci wiadomość, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Nasze aplikacje
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Przydatne informacje
Zapomniałeś klucza aktywacyjnego?
Firma
Polityka prywatności, plików cookie i zwrotów
Umowa licencyjna na oprogramowanie
Mapa witryny dla robotów indeksujących
Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, których używamy w naszych aplikacjach: