Nasze aplikacjeSkontaktuj się z namiPlan wydań
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Secret Disk

OpisZrzuty ekranuŚciągnijInformacjaHistoria

Jak działa tajny dysk?


Nasza aplikacja nie formatuje ani nie zmienia istniejących partycji dysku. Nie musisz nic formatować. Nasza aplikacja tworzy dysk wirtualny na żądanie za pomocą jednego kliknięcia myszką, korzystając z technik i standardów firmy Microsoft. Fizycznie ten dysk w ogóle nie istnieje, a system operacyjny Windows tymczasowo „widzi” go do czasu ponownego uruchomienia lub wyłączenia. Lub do momentu kliknięcia przycisku „Zamknij dysk” w naszej aplikacji.

Jednak żadne pliki, które będziesz przechowywać na tym dysku, nie zostaną usunięte, nawet gdy dysk zniknie.

Wolne miejsce na dysk tajny zostanie pobrane na żądanie z wolnego miejsca na dysku systemowym. Dlatego nie musisz niczego formatować, aby utworzyć tajny dysk. Z drugiej strony pamiętaj, że jeśli sformatujesz dysk systemowy, zniszczysz również zawartość tajnego dysku.

Tajny dysk to dysk tylko dla jednego użytkownika. W przeciwieństwie do innych dysków, które mogą przeglądać wszyscy użytkownicy komputera, dysk tajny może być przeglądany tylko przez jednego użytkownika, który go utworzył.

Możesz ograniczyć dostęp do tajnego dysku za pomocą hasła. Pamiętaj, że nie szyfrujemy plików na dysku tajnym. Zakładamy, że masz już włączone jakieś szyfrowanie dysku systemowego (na przykład BitLocker ) i nie chcemy wykonywać podwójnej pracy (również szyfrowanie równoległe może powodować problemy). Jeśli nie masz jeszcze szyfrowania dysku - powinieneś rozważyć to teraz.


Jakie standardy bezpieczeństwa są wdrażane w naszych aplikacjach?
Pomóż nam tłumaczyć dla osób z Twojego kraju
Gwarantujemy najwyższą prywatność i brak spamowania
Jak działa tajny dysk?
Jak ukryć samą aplikację?

Nie przegap nowej wersji!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci wiadomość, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Nasze aplikacje
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Przydatne informacje
Zapomniałeś klucza aktywacyjnego?
Firma
Polityka prywatności, plików cookie i zwrotów
Umowa licencyjna na oprogramowanie
Mapa witryny dla robotów indeksujących
Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, których używamy w naszych aplikacjach: