Nasze aplikacjeSkontaktuj się z namiPlan wydań
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Gwarantujemy najwyższą prywatność i brak spamowania


Gdy subskrybujesz naszą bezpłatną usługę powiadomień przez e-mail, podasz nam swój adres e-mail. Są to dane osobowe i poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób będziemy je wykorzystywać. Ponieważ prywatność jest ważna.

Przede wszystkim Twój adres e-mail będzie przechowywany na naszym serwerze, który znajduje się w USA. Po drugie, tylko dwie upoważnione osoby mają dostęp do prywatnych danych na tym serwerze. To nasi pracownicy. I tylko wtedy, gdy konieczna jest konserwacja, a nie przez cały czas. Każdy zarejestrowany dostęp.

Nie udostępniamy, nie wymieniamy ani nie sprzedajemy adresów e-mail, które ludzie nam przekazują. Gwarantowane. Oznacza to, że podajesz swój adres tylko nam i tylko nam. Nikt się nie dowie.

Każda otrzymana od nas wiadomość e-mail będzie zawierała wyłącznie informację o zamówionej usłudze, nie będzie zawierała promocji innych produktów lub usług.

Każda wiadomość e-mail od nas będzie zawierała łącze na dole wiadomości umożliwiające skonfigurowanie lub anulowanie subskrypcji. Jeśli go klikniesz, będziesz mógł zmienić niektóre preferencje, w tym język przyszłych wiadomości. Możesz też całkowicie anulować subskrypcję.

Każda prośba o anulowanie zostanie przetworzona natychmiast, jednak w ciągu 3 dni po anulowaniu możesz nadal otrzymywać od nas e-maile, ponieważ kolejka e-maili może być bardzo duża.

Po anulowaniu subskrypcji Twój adres e-mail zostanie oznaczony w naszej bazie danych jako „wyłączony”, aby zapobiec wysyłaniu jakichkolwiek wiadomości w przyszłości. Możesz jednak ponownie wykupić subskrypcję w dowolnym momencie później. Jeśli chcesz, aby Twój adres został całkowicie usunięty z naszej bazy, skontaktuj się z nami.


Pomóż nam tłumaczyć dla osób z Twojego kraju
Dlaczego opcja czyszczenia tabeli MFT jest ważna i zawsze włączona? (Prevent Restore)
Jak działa tajny dysk? (Secret Disk)
W jaki sposób ta aplikacja może uniemożliwić odzyskanie usuniętych plików? (Prevent Restore)
Jak wyczyścić zawartość tabeli MFT? (Prevent Restore)

Nie przegap nowej wersji!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci wiadomość, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Nasze aplikacje
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Przydatne informacje
Zapomniałeś klucza aktywacyjnego?
Firma
Polityka prywatności, plików cookie i zwrotów
Umowa licencyjna na oprogramowanie
Mapa witryny dla robotów indeksujących
Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, których używamy w naszych aplikacjach: