Nasze aplikacjeSkontaktuj się z namiPlan wydań
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Secret Disk

OpisZrzuty ekranuŚciągnijInformacjaHistoria

Jak ukryć samą aplikację?


W niektórych przypadkach musisz ukryć nie tylko tajny dysk i całą jego zawartość, ale chciałbyś ukryć samą aplikację, aby ludzie nawet nie zgadli (zdobyli wskazówki), że masz coś do ukrycia.

Pamiętaj, że nie można całkowicie ukryć aplikacji. Ale zrobiliśmy już wiele, aby chronić Twoją prywatność.

Domyślnie nasze aplikacje są instalowane w folderze użytkownika (dostępne tylko dla bieżącego użytkownika), a nie w folderze plików programu (dostępne dla wszystkich użytkowników). W ten sposób inni użytkownicy Twojego komputera nie będą wiedzieć, że masz zainstalowaną naszą aplikację, ponieważ nie znajduje się ona we wspólnym folderze plików programów.

Nasze aplikacje są instalowane w folderze „LocalAppData” użytkownika, który nie jest przeglądany przez użytkownika w żadnych zwykłych scenariuszach. Tylko jeśli wiesz, że nasza aplikacja istnieje i wyraźnie jej szukasz, to ją znajdziesz.

Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, to usunąć skróty do naszej aplikacji z pulpitu iz menu Windows. Ale poczekaj... Jeśli wszystkie skróty zostaną usunięte, jak uruchomisz naszą aplikację? Weź jeden skrót z Pulpitu i po prostu przenieś go w inne miejsce na komputerze, które znasz tylko Ty. Możesz nawet zmienić jego nazwę. Stamtąd będziesz mógł uruchomić naszą aplikację.

Następnie możesz usunąć wszystkie inne skróty (i opcje menu Windows), klikając je prawym przyciskiem myszy i wybierając „Usuń”.

Pamiętaj, że nasza aplikacja wyświetli okno podczas uruchamiania systemu operacyjnego Windows w przypadku, gdy dostępne będą aktualizacje. Tej opcji nie można wyłączyć.


Jak działa tajny dysk?
Gwarantujemy najwyższą prywatność i brak spamowania
Jak ukryć samą aplikację?
Pomóż nam tłumaczyć dla osób z Twojego kraju
Jakie standardy bezpieczeństwa są wdrażane w naszych aplikacjach?

Nie przegap nowej wersji!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci wiadomość, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Nasze aplikacje
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Przydatne informacje
Zapomniałeś klucza aktywacyjnego?
Firma
Polityka prywatności, plików cookie i zwrotów
Umowa licencyjna na oprogramowanie
Mapa witryny dla robotów indeksujących
Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, których używamy w naszych aplikacjach: