Nasze aplikacjeSkontaktuj się z namiPlan wydań
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Secret Disk

OpisZrzuty ekranuŚciągnijInformacjaHistoria

Tworzy tajny dysk chroniony hasłem


Nasza aplikacja tworzy specjalny dysk na twoim komputerze, który możesz całkowicie ukryć. Nie musisz ponownie formatować istniejących dysków ani wprowadzać żadnych zmian w bieżącej konfiguracji. Tajny dysk pojawi się i zniknie jednym kliknięciem.

Dysk tajny jest specjalnym rodzajem dysku i dostęp do niego może być chroniony hasłem. To bardzo dobre miejsce do przechowywania poufnych plików i folderów - dysk, który pojawia się i znika w ciągu sekundy, a ponadto jest chroniony hasłem. Jednak w niektórych przypadkach nie potrzebujesz tej dodatkowej ochrony i możesz wyłączyć tę funkcję i korzystać z dysku bez hasła.

Pobierz teraz
Jeśli przypadkowo wyłączysz komputer (lub w przypadku awarii zasilania) tajny dysk zostanie automatycznie zablokowany. Wszystkie pliki będą bezpieczne, dopóki ponownie nie otworzysz dysku. Gdy jest otwarty, możesz używać tajnego dysku jak każdego innego normalnego dysku. Możesz kopiować, przenosić i usuwać pliki. Wszystkie inne aplikacje, które mogłeś zainstalować, będą obsługiwać nasz tajny dysk jako normalny dysk.

Pobierz terazNie przegap nowej wersji!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci wiadomość, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Nasze aplikacje
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Przydatne informacje
Zapomniałeś klucza aktywacyjnego?
Firma
Polityka prywatności, plików cookie i zwrotów
Umowa licencyjna na oprogramowanie
Mapa witryny dla robotów indeksujących
Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, których używamy w naszych aplikacjach: