Nasze aplikacjeSkontaktuj się z namiPlan wydań
Ta strona została przetłumaczona automatycznie

Prevent Restore

OpisZrzuty ekranuŚciągnijInformacjaHistoria🚀 Wersja Pro

Sprawia, że usuniętych plików nie można odzyskać


Po usunięciu pliku lub folderu (lub opróżnieniu Kosza) jest on po prostu oznaczany jako usunięty i znika z listy w Eksploratorze Windows. Jednak zawartość usuniętego pliku nadal istnieje na dysku i może być łatwo przywrócona w ciągu wielu lat. Możesz mieć tysiące już usuniętych plików na swoim komputerze, których zawartość nadal znajduje się na dysku. Pomyśl, ile plików pozostało „usuniętych” na wszystkich wymiennych magazynach, które komuś dałeś?

Jest tylko jedno (i na szczęście proste) rozwiązanie, aby zapobiec odzyskaniu już usuniętych plików - nadpisanie całego wolnego miejsca na dysku, na którym znajdowała się zawartość usuniętych plików, losowymi danymi. W ten sposób zawartość starych plików zostanie zastąpiona nową informacją, a stare znikną bezpowrotnie.

Pobierz teraz
Nasza aplikacja zrobi to za Ciebie w kilku prostych krokach. Bez względu na to, czy jest to dysk wewnętrzny, czy pamięć wymienna, taka jak dysk flash. Ponadto nasza aplikacja usunie usunięte rekordy w MFT. Wdrażamy wiele algorytmów bezpieczeństwa, które pomogą Ci osiągnąć najwyższą prywatność. Ponadto możesz wykonać nie tylko jeden, ale kilka cykli nadpisywania, aby upewnić się, że dane zostały całkowicie usunięte.

Pobierz terazNie przegap nowej wersji!

Wpisz swój adres e-mail poniżej, a wyślemy Ci wiadomość, gdy nowa wersja naszej aplikacji będzie dostępna do pobrania.Nasze aplikacje
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Przydatne informacje
Zapomniałeś klucza aktywacyjnego?
Firma
Polityka prywatności, plików cookie i zwrotów
Umowa licencyjna na oprogramowanie
Mapa witryny dla robotów indeksujących
Dowiedz się więcej o standardach bezpieczeństwa, których używamy w naszych aplikacjach: