Mūsu lietotnesSazinies ar mumsIzlaidumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski

Izvēlieties savu jauno lietotniSecret Disk

Izveido papildu ar paroli aizsargātu slepeno disku
Šī lietotne izveido papildu disku jūsu datorā bez papildu formatēšanas. Tas ir īpašs diska veids, kas var parādīties un pazust jūsu sistēmā tikai ar vienu klikšķi. Piekļuvi šim diskam var aizsargāt ar paroli, kas padara to par ļoti privātu jūsu failu un mapju krātuvi. Strāvas padeves pārtraukuma gadījumā disks tiek bloķēts un automātiski pazūd. Kamēr disks ir atvērts, varat to izmantot kā parastu disku, tas atbalsta visas standarta diska darbības un to atbalsta visas pārējās lietotnes.

Uzzināt vairākĀtra lejupielāde

Prevent Restore

Izdzēstos failus un mapes padara neatkoptus
Dzēšot failu (vai iztukšojot atkritni), tas vienkārši tiek atzīmēts kā izdzēsts un pazūd no Windows Explorer. Taču dzēstā faila saturs joprojām pastāv diskā, un to var viegli atgūt pat pēc daudziem gadiem. Mūsu lietojumprogramma izdzēsīs jau izdzēsto failu saturu, veicot dažas vienkāršas darbības. Atveseļošanās būs neiespējama.

Uzzināt vairākĀtra lejupielāde

Secure Delete

Droši dzēš atlasītos failus tieši, bez atkopšanas iespējām
Visus izdzēstos failus var atgūt pat pēc atkritnes iztukšošanas. Mūsu lietotne ļaus jums tieši dzēst failus, tāpēc neviens tos nevarēs atjaunot. Lietojumprogramma ietver vairākus pasaulē zināmus drošības algoritmus un var apstrādāt līdz 40 pārrakstīšanas gājieniem dzēstos datus.

Uzzināt vairākĀtra lejupielāde
Nepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Mūsu lietotnes
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Noderīga informācija
Vai aizmirsāt aktivizācijas atslēgu?
Uzņēmums
Privātuma, sīkfailu un atmaksas politikas
Programmatūras licences līgums
Vietnes karte tīmekļa rāpuļprogrammām
Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: