Mūsu lietotnesSazinies ar mumsIzlaidumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski
Ja meklējat galalietotāja licences līgumu, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Privātuma politika


Kamēr jūs izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus, mēs neievācam nekādu personisku informāciju par jums. Pilnīga privātuma garantēta.
Vienīgie dati, ko mēs varam lūgt, apkopot un uzglabāt, ir jūsu e-pasta adrese. Un tikai tad, ja jūs nepārprotami izvēlaties abonēt mūsu biļetenu vai iegādāties mūsu produktu.
Mēs varam apkopot kādu tehnisku informāciju, piemēram, jūsu datora operētājsistēmas versiju, lietoto valodu utt. Šī informācija ir tehniska, nepersoniska un anonīma. Tas palīdz mums apkopot vispārīgu statistiku, lai izprastu jūsu vajadzības un radītu labākus produktus.


Sīkdatņu politika


Tā kā mūsu vietne ir daudzvalodu, mēs jūsu pārlūkprogrammā ievietosim nelielu sīkfailu jūsu apmeklējuma laikā. Šī sīkdatne atcerēsies valodu, kuru izmantojāt mūsu vietnes pārlūkošanai. Tādējādi nākamreiz, kad apmeklēsiet mūsu vietni, mēs automātiski novirzīsim jūs uz lapu ar iepriekš izvēlēto valodu. Sīkfailu failā netiks saglabāti nekādi citi dati. Mēs augstu vērtējam jūsu privātumu.
Jūs varat atspējot (vai bloķēt) mūsu vietnes sīkfailus, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus.
Mēs izmantojam arī trešo pušu pakalpojumus, piemēram, Google Adsense, Google Analytics, 2checkout, Paddle, PayPal. Viņi arī var ievietot dažus sīkfailus jūsu datorā ar mūsu vārdu. Lai iegūtu papildinformāciju par viņu privātuma politikām, lūdzu, skatiet viņu tīmekļa vietnes.


Atmaksas politika


Ja neesat apmierināts, jums ir 30 dienas, lai pieprasītu pilnu atmaksu par mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Nav uzdoti jautājumi, vienkārši izmantojiet saziņas veidlapu mūsu tīmekļa vietnē, lai sazinātos ar mums, iekļaujiet pirkuma ID un paziņojiet, ka vēlaties atgūt naudu. Būsim pateicīgi, ja pateiksiet mums iemeslu, taču tas nav obligāti.

Nepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Mūsu lietotnes
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Noderīga informācija
Vai aizmirsāt aktivizācijas atslēgu?
Uzņēmums
Privātuma, sīkfailu un atmaksas politikas
Programmatūras licences līgums
Vietnes karte tīmekļa rāpuļprogrammām
Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: