Mūsu lietotnesSazinies ar mumsIzlaidumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski

Par mūsu uzņēmumu


Tas bija 2002. gads. Tā bija pirmā mazā aplikācija "X-Eraser", kas tika publicēta bezmaksas hostingā. Lietotnē bija tikai 5 izvēles rūtiņas un viena poga. Tiklīdz kļuva skaidrs, ka pat tik vienkāršai lietotnei nav konkurentu, mēs devāmies uz priekšu.

Pirmā lieliskā lietotne tika izlaista vēlāk tajā pašā gadā. Un tad vēl un vēl. Vairākas reizes mēs mainījām savu lietotņu un uzņēmuma zīmolu (vairāk lietotņu nosaukumu un domēna nosaukumu).

Mūsu produktu biznesa modelis ir bezmaksas programmatūra ar dažām maksas funkcijām. Vairāk nekā puse mūsu darbinieku strādā attālināti daudzās pasaules daļās.

20 gadus vēlāk mēs turpinām savu biznesu ar vairāk nekā 20 lietotnēm, kas ir izlaistas kopš mūsu pirmās lietotnes. Mūsu komanda ir talantīgu cilvēku grupa Austrumeiropā, Indijā, Francijā, Krievijā un Vācijā. Grāmatvedība un vadība atrodas Ēģiptē. Kredītkartes, ko apstrādā Lielbritānijas un ASV biroji. Pašlaik tiek izstrādāts birojs Ķīnā.


SEQET LTD 701 Cornell Drive, Unit F9 - P774517, Wilmington, DE, 19801

Nepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Mūsu lietotnes
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Noderīga informācija
Vai aizmirsāt aktivizācijas atslēgu?
Uzņēmums
Privātuma, sīkfailu un atmaksas politikas
Programmatūras licences līgums
Vietnes karte tīmekļa rāpuļprogrammām
Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: