Mūsu lietotnesSazinies ar mumsIzlaidumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski

Prevent Restore

AprakstsEkrānuzņēmumiLejupielādētInformācijaVēsture🚀 Versija Pro

Kāpēc izdzēstos failus joprojām var atgūt?


Faila saturs atrodas blokos jūsu cietajā diskā. Šie bloki var atrasties pa vienam vai dažādās diska vietās. Katra faila bloku atrašanās vietas, kas ierakstītas īpašā sistēmas datu bāzē, ko sauc par Master File Table vai MFT. Kad piekļūstat kādam failam, sistēma Windows zina tā satura atrašanās vietu, vienkārši piekļūstot šai datubāzei. Ņemiet vērā, ka fails var būt defragmentēts un tā saturs var tikt izplatīts diskā.

Dzēšot failu (pēc atkritnes iztukšošanas), tas netiek fiziski noņemts no diska. Tā vietā sistēma Windows Master File Table atzīmē tikai failu kā "dzēstu". "Dzēsto" failu bloki kļūst pieejami kā brīva vieta (joprojām satur vecā faila saturu), un Windows var ierakstīt šajos blokos visus jaunus datus. Mazo failu saturs vispār netiks ievietots diska blokos, tā vietā mazi faili, kas tiek glabāti tieši MFT, ātrai piekļuvei.

Šādi darbojas Windows OS.

Ikviens var piekļūt izdzēstajiem failiem, vienkārši atzīmējot izdzēsto failu kā "esošu" MFT. Tas "atgūs" izdzēstos failus neatkarīgi no tā, kad tie tika izdzēsti - pirms dienas vai pirms dažiem gadiem. Iemesls tam, ja faila bloki netika pārrakstīti ar jaunu failu.

Bieži vien dzēstā faila saturu var daļēji pārrakstīt ar jauniem datiem, un tādā gadījumā mēs varam tikai daļēji atjaunot izdzēsto failu.

Lai atjaunotu izdzēsto failu, jums nav jābūt FIB aģentam. Mums tirgū ir daudz lietotņu, kas to paveiks jūsu vietā ar dažiem klikšķiem.


Kāpēc pārrakstīšanas ciklu skaits ir svarīgs?
Kāpēc izdzēstos failus joprojām var atgūt?
Kā iztīrīt MFT tabulas saturu?
Kādi drošības standarti ir ieviesti mūsu lietotnēs?
Kā šī lietotne var novērst izdzēsto failu atkopšanu?

Nepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Mūsu lietotnes
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Noderīga informācija
Vai aizmirsāt aktivizācijas atslēgu?
Uzņēmums
Privātuma, sīkfailu un atmaksas politikas
Programmatūras licences līgums
Vietnes karte tīmekļa rāpuļprogrammām
Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: