Mūsu lietotnesSazinies ar mumsIzlaidumu plāns
Šī lapa ir tulkota automātiski

Secret Disk

AprakstsEkrānuzņēmumiLejupielādētInformācijaVēsture

Izveido slepenu disku, kas aizsargāts ar paroli


Mūsu lietojumprogramma izveido jūsu datorā īpašu disku, kuru var pilnībā paslēpt. Jums nav atkārtoti jāformatē esošie diski vai jāveic nekādas izmaiņas pašreizējā konfigurācijā. Slepenais disks parādīsies un pazudīs ar vienu klikšķi.

Slepenais disks ir īpašs diska veids, un piekļuvi tam var aizsargāt ar paroli. Tā ir ļoti laba vieta, kur glabāt savus sensitīvos failus un mapes — disks, kas parādās un pazūd sekundē, turklāt tas ir aizsargāts ar paroli. Tomēr dažos gadījumos šī papildu aizsardzība nav nepieciešama, un jūs varat atspējot šo funkciju un izmantot disku bez paroles.

Lejuplādēt tagad
Ja nejauši izslēdzat datoru (vai strāvas padeves pārtraukuma gadījumā), slepenais disks tiks automātiski bloķēts. Visi faili būs drošībā, līdz atkal atverat disku. Atverot slepeno disku, varat izmantot tāpat kā jebkuru citu parasto disku. Varat kopēt, pārvietot un dzēst failus. Visas pārējās jūsu instalētās lietotnes atbalstīs mūsu slepeno disku kā parastu disku.

Lejuplādēt tagadNepalaidiet garām jauno versiju!

Tālāk ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, kad lejupielādei būs pieejama jauna mūsu lietotnes versija.Mūsu lietotnes
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Noderīga informācija
Vai aizmirsāt aktivizācijas atslēgu?
Uzņēmums
Privātuma, sīkfailu un atmaksas politikas
Programmatūras licences līgums
Vietnes karte tīmekļa rāpuļprogrammām
Uzziniet vairāk par drošības standartiem, ko izmantojam savās lietotnēs: