Mūsų programosSusisiekite su mumisIšleidimo planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Pasirinkite savo naują programąSecret Disk

Sukuria papildomą slaptažodžiu apsaugotą slaptą diską
Ši programa sukuria papildomą diską jūsų kompiuteryje be papildomo formatavimo. Tai specialios rūšies diskas, kuris gali atsirasti ir išnykti jūsų sistemoje vos vienu spustelėjimu. Prieiga prie šio disko gali būti apsaugota slaptažodžiu, todėl jis yra labai privatus failų ir aplankų saugykla. Nutrūkus maitinimui, diskas užrakinamas ir automatiškai išnyksta. Kai diskas atidarytas, galite jį naudoti kaip įprastą diską, jis palaiko visas standartines disko operacijas ir yra palaikomas visų kitų programų.

Sužinoti daugiauGreitas atsisiuntimas

Prevent Restore

Padaro ištrintus failus ir aplankus neatkuriamus
Kai ištrinate failą (arba ištuštinate šiukšlinę), jis tiesiog pažymimas kaip ištrintas ir dingsta iš „Windows Explorer“. Tačiau ištrinto failo turinys vis dar yra diske ir gali būti lengvai atkurtas net po daugelio metų. Mūsų programa keliais paprastais veiksmais ištrins jau ištrintų failų turinį. Atsigauti bus neįmanoma.

Sužinoti daugiauGreitas atsisiuntimas

Secure Delete

Saugiai ištrina pasirinktus failus tiesiogiai, be galimybės juos atkurti
Bet kokius ištrintus failus galima atkurti net ištuštinus šiukšlinę. Mūsų programa leis jums saugiai ištrinti failus tiesiogiai, todėl niekas negalės jų atkurti. Programa apima kelis pasaulyje žinomus saugos algoritmus ir gali apdoroti iki 40 perrašymų per ištrintus duomenis.

Sužinoti daugiauGreitas atsisiuntimas
Nepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Mūsų programos
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Naudinga informacija
Pamiršote aktyvinimo raktą?
Įmonė
Privatumo, slapukų ir pinigų grąžinimo politika
Programinės įrangos licencijos sutartis
Svetainės schema, skirta žiniatinklio tikrintuvams
Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: