Mūsų programosSusisiekite su mumisIšleidimo planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai
Jei ieškote galutinio vartotojo licencijos sutarties, spustelėkite čia.

Privatumo politika


Kol naudojatės mūsų produktais ir paslaugomis, mes nerenkame jokios asmeninės informacijos apie jus. Visiškas privatumas garantuotas.
Vieninteliai duomenys, kurių galime prašyti, rinkti ir saugoti, yra jūsų el. pašto adresas. Ir tik tuo atveju, jei aiškiai pasirenkate prenumeruoti mūsų naujienlaiškį arba įsigyti mūsų produktą.
Galime rinkti tam tikrą techninę informaciją, pvz., Jūsų kompiuterio operacinės sistemos versiją, vartojamą kalbą ir pan. Ši informacija yra techninė, neasmeninė ir anoniminė. Tai padeda mums rinkti bendrą statistiką, kad suprastume jūsų poreikius ir sukurtume geresnius produktus.


Slapukų failų politika


Kadangi mūsų svetainė yra daugiakalbė, jūsų apsilankymo metu naršyklėje įdėsime nedidelį slapukų failą. Šis slapukas įsimins kalbą, kurią naudojote naršydami mūsų svetainėje. Taigi, kai kitą kartą apsilankysite mūsų svetainėje, mes automatiškai nukreipsime jus į puslapį su anksčiau pasirinkta kalba. Jokie kiti duomenys slapukų faile nebus saugomi. Mes vertiname jūsų privatumą.
Galite išjungti (arba blokuoti) slapukus mūsų svetainėje naudodami savo naršyklės nustatymus.
Taip pat naudojame trečiųjų šalių paslaugas, tokias kaip Google Adsense, Google Analytics, 2checkout, Paddle, PayPal. Jie taip pat gali įdėti kai kuriuos slapukus jūsų kompiuteryje mūsų vardu. Daugiau informacijos apie jų privatumo politiką rasite jų interneto svetainėse.


Grąžinimo politika


Jei nesate patenkinti, turite per 30 dienų prašyti grąžinti visas lėšas už mūsų produktus ar paslaugas. Jokių klausimų nekyla, tiesiog naudokite mūsų svetainėje esančią kontaktinę formą ir susisiekite su mumis, įtraukite savo pirkimo ID ir pasakykite, kad norite atgauti pinigus. Būsime dėkingi, jei nurodysite priežastį, bet tai nėra būtina.

Nepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Mūsų programos
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Naudinga informacija
Pamiršote aktyvinimo raktą?
Įmonė
Privatumo, slapukų ir pinigų grąžinimo politika
Programinės įrangos licencijos sutartis
Svetainės schema, skirta žiniatinklio tikrintuvams
Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: