Mūsų programosSusisiekite su mumisIšleidimo planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Secret Disk

apibūdinimasEkrano nuotraukosparsisiųstiInformacijaIstorija

Kaip veikia slaptasis diskas?


Mūsų programa neformatuoja ir nekeičia esamų disko skaidinių. Jums nereikia nieko formatuoti. Mūsų programa vienu pelės paspaudimu sukuria virtualų diską pagal poreikį, naudodama „Microsoft“ metodus ir standartus. Fiziškai šio disko išvis nėra, o Windows OS laikinai jį "mato" iki paleidimo iš naujo arba išsijungimo. Arba tol, kol mūsų programoje spustelėsite mygtuką „Uždaryti diską“.

Tačiau visi failai, kuriuos saugosite šiame diske, nebus ištrinti, net kai diskas išnyks.

Laisva vieta slaptam diskui bus paimta pagal poreikį iš laisvos sistemos disko vietos. Štai kodėl jums nereikia nieko formatuoti, kad sukurtumėte slaptą diską. Kita vertus, atminkite, jei formatuosite sistemos diską, sunaikinsite ir slaptojo disko turinį.

Slaptas diskas skirtas tik vienam vartotojui. Skirtingai nuo kitų diskų, kuriuos gali naršyti visi jūsų kompiuterio vartotojai, slaptą diską gali naršyti tik vienas diską sukūręs vartotojas.

Galite apriboti prieigą prie slaptojo disko slaptažodžiu. Atminkite, kad slaptame diske esančių failų nešifruojame. Manome, kad jau įgalinote tam tikrą sistemos disko disko šifravimą (pvz., BitLocker ), ir nenorime atlikti dvigubo darbo (be to, lygiagretus šifravimas gali sukelti problemų). Jei dar neturite disko šifravimo, turėtumėte apsvarstyti galimybę jį naudoti dabar.


Kaip paslėpti pačią programą?
Kaip išjungti automatinius naujinimus „Windows 10“ ir „Windows 11“
Kaip veikia slaptasis diskas?
Kokie saugos standartai įdiegti mūsų programose?
Garantuojame aukščiausią privatumą ir jokio šiukšlių siuntimo

Nepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Mūsų programos
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Naudinga informacija
Pamiršote aktyvinimo raktą?
Įmonė
Privatumo, slapukų ir pinigų grąžinimo politika
Programinės įrangos licencijos sutartis
Svetainės schema, skirta žiniatinklio tikrintuvams
Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: