Mūsų programosSusisiekite su mumisIšleidimo planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Prevent Restore

apibūdinimasEkrano nuotraukosparsisiųstiInformacijaIstorija🚀 Versija Pro

Kodėl ištrintus failus vis tiek galima atkurti?


Failo turinys yra blokuose jūsų standžiajame diske. Šie blokai gali būti išdėstyti po vieną arba skirtingose disko vietose. Kiekvieno failo blokų vietos, įrašytos specialioje sistemos duomenų bazėje, vadinamoje „ Master File Table “ arba MFT. Kai pasiekiate tam tikrą failą, „Windows“ žino jo turinio vietas tiesiog prisijungusi prie šios duomenų bazės. Atminkite, kad failas gali būti defragmentuotas, o jo turinys gali būti paskirstytas visame diske.

Kai ištrinate failą (ištuštinus šiukšlinę), jis fiziškai nepašalinamas iš disko. Vietoj to „Windows“ Master File Table pažymi failą tik kaip „ištrintą“. „Ištrintų“ failų blokai tampa prieinami kaip laisva vieta (vis dar yra senojo failo turinys), o „Windows“ gali įrašyti į šiuos blokus bet kokius naujus duomenis. Mažų failų turinys iš viso nebus dedamas į disko blokus, o maži failai, saugomi tiesiogiai MFT, kad būtų galima greitai pasiekti.

Štai kaip veikia „Windows“ OS.

Kiekvienas gali pasiekti ištrintus failus tiesiog pažymėdamas ištrintą failą kaip „esantį“ MFT. Taip „atkursite“ ištrinti failus, nesvarbu, kada jie buvo ištrinti – prieš dieną ar prieš kelerius metus. Priežastis, jei failo blokai nebuvo perrašyti nauju failu.

Dažnai ištrinto failo turinys gali būti iš dalies perrašytas naujais duomenimis, ir tokiu atveju galime tik iš dalies atkurti ištrintą failą.

Norėdami atkurti ištrintą failą, jums nereikia būti FTB agentu. Rinkoje turime daug programų, kurios tai padarys už jus keliais paspaudimais.


Kaip ši programa gali užkirsti kelią ištrintų failų atkūrimui?
Garantuojame aukščiausią privatumą ir jokio šiukšlių siuntimo
Kodėl parinktis išvalyti MFT lentelę yra svarbi ir visada įjungta?
Kodėl perrašymo ciklų skaičius yra svarbus?
Kaip išvalyti MFT lentelės turinį?

Nepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Mūsų programos
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Naudinga informacija
Pamiršote aktyvinimo raktą?
Įmonė
Privatumo, slapukų ir pinigų grąžinimo politika
Programinės įrangos licencijos sutartis
Svetainės schema, skirta žiniatinklio tikrintuvams
Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: