Mūsų programosSusisiekite su mumisIšleidimo planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Secret Disk

apibūdinimasEkrano nuotraukosparsisiųstiInformacijaIstorija

Sukuria slaptą diską, apsaugotą slaptažodžiu


Mūsų programa sukuria specialų diską jūsų kompiuteryje, kurį galima visiškai paslėpti. Jums nereikia iš naujo formatuoti esamų diskų ar keisti esamos konfigūracijos. Slaptas diskas pasirodys ir išnyks vienu paspaudimu.

Slaptasis diskas yra speciali disko rūšis ir prieiga prie jo gali būti apsaugota slaptažodžiu. Tai labai gera vieta saugoti jautrius failus ir aplankus – diskas, kuris pasirodo ir dingsta per sekundę, be to, jis apsaugotas slaptažodžiu. Tačiau kai kuriais atvejais šios papildomos apsaugos jums nereikia, galite išjungti šią funkciją ir naudoti diską be slaptažodžio.

Parsisiųsti dabar
Jei netyčia išjungsite kompiuterį (arba dingus maitinimui), slaptasis diskas bus automatiškai užrakintas. Visi failai bus saugūs, kol vėl atidarysite diską. Atidarę slaptąjį diską galite naudoti kaip ir bet kurį kitą įprastą diską. Galite kopijuoti, perkelti ir ištrinti failus. Visos kitos jūsų įdiegtos programos palaikys mūsų slaptą diską kaip įprastą diską.

Parsisiųsti dabarNepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Mūsų programos
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Naudinga informacija
Pamiršote aktyvinimo raktą?
Įmonė
Privatumo, slapukų ir pinigų grąžinimo politika
Programinės įrangos licencijos sutartis
Svetainės schema, skirta žiniatinklio tikrintuvams
Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: