Mūsų programosSusisiekite su mumisIšleidimo planas
Šis puslapis buvo išverstas automatiškai

Secure Delete

apibūdinimasEkrano nuotraukosparsisiųstiInformacijaIstorija

Saugiai ištrina pasirinktus failus


Ši programinė įranga yra veiksminga priemonė saugiai ir visam laikui ištrinti failus ir aplankus. Panaudojus šią programinę įrangą, pasirinkti failai ir aplankai nepateks į šiukšliadėžę ir bus neatkurti. Vartotojai turi keletą saugos parinkčių, leidžiančių jums pasirinkti reikiamą saugos lygį, kuris atspindės apdorojimo greitį.

Ši programa gali būti naudojama trimis būdais. (1) Nuvilkite failus ar aplankus, kuriuos norite saugiai ištrinti, į pagrindinį langą. (2) Pasirinkite reikiamus failus pagrindiniame ekrane spustelėdami Pridėti failus. Arba (3) „Windows Explorer“ pasirinkite bet kurį failą ar aplanką ir pasirinkite parinktį „Siųsti“, tada spustelėkite „ Secure Deleter “ .

Parsisiųsti dabar
Tai, kad mūsų sąsaja yra paprasta, nereiškia, kad jai trūksta kokybės. Mūsų atveju yra visiškai priešingai. Paprasta sąsaja buvo sukurta taip, kad būtų lengviau naujesniems vartotojams. Programinėje įrangoje yra daug galingų duomenų sunaikinimo algoritmų. Taigi, net jei esate naujas vartotojas, galite būti tikri, kad suprasite, kaip užtikrinti didžiausią įmanomą saugumą.

Parsisiųsti dabarNepraleiskite naujos versijos!

Įveskite savo el. pašto adresą ir mes atsiųsime jums el. laišką, kai bus galima atsisiųsti naują programos versiją.Mūsų programos
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Naudinga informacija
Pamiršote aktyvinimo raktą?
Įmonė
Privatumo, slapukų ir pinigų grąžinimo politika
Programinės įrangos licencijos sutartis
Svetainės schema, skirta žiniatinklio tikrintuvams
Sužinokite daugiau apie saugos standartus, kuriuos naudojame savo programose: