Meie rakendusedVõta meiega ühendustVabastamise plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Valige oma uus rakendusSecret Disk

Loob täiendava parooliga kaitstud salajase ketta
See rakendus loob teie arvutisse täiendava ketta ilma täiendava vormindamiseta. See on spetsiaalne ketas, mis võib teie süsteemi ilmuda ja kaduda vaid ühe klõpsuga. Juurdepääsu sellele kettale saab kaitsta parooliga, mis muudab selle teie failide ja kaustade jaoks väga privaatseks salvestusruumiks. Elektrikatkestuse korral ketas lukustub ja kaob automaatselt. Kui ketas on avatud, saate seda kasutada tavalise kettana, see toetab kõiki standardseid kettatoiminguid ja seda toetavad kõik teised rakendused.

Leia rohkemKiire allalaadimine

Prevent Restore

Muudab kustutatud failid ja kaustad taastamatuks
Kui kustutate faili (või tühjendate prügikasti), märgitakse see lihtsalt kustutatuks ja kaob Windows Explorerist. Kuid kustutatud faili sisu on kettal endiselt alles ja seda saab hõlpsasti taastada isegi paljude aastate pärast. Meie rakendus kustutab mõne lihtsa sammuga juba kustutatud failide sisu. Taastumine on võimatu.

Leia rohkemKiire allalaadimine

Secure Delete

Kustutab valitud failid turvaliselt otse, ilma taastamisvõimaluseta
Kõiki kustutatud faile saab taastada isegi pärast prügikasti tühjendamist. Meie rakendus võimaldab teil faile otse kustutada, nii et keegi ei saa neid taastada. Rakendus sisaldab mitmeid maailmas tuntud turvaalgoritme ja suudab töödelda kuni 40 korda kustutatud andmete ülekirjutamist.

Leia rohkemKiire allalaadimine
Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Meie rakendused
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Abistav teave
Kas unustasite aktiveerimisvõtme?
Ettevõte
Privaatsus, küpsised ja tagasimaksepoliitika
Tarkvara litsentsileping
Veebiindeksoijate saidikaart
Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: