Meie rakendusedVõta meiega ühendustVabastamise plaan
See leht on tõlgitud automaatselt

Tagame kõrgeima privaatsuse ja rämpsposti puudumise


Kui tellite meie tasuta teavitusteenuse e-posti teel, edastate meile oma e-posti aadressi. See on isiklik teave ja allpool selgitame, kuidas me seda kasutame. Sest privaatsus on oluline.

Esiteks salvestatakse teie e-posti aadress meie serverisse, mis asub USA-s. Teiseks on ainult kahel volitatud isikul juurdepääs selle serveri eraandmetele. Need on meie töötajad. Ja ainult siis, kui hooldus on vajalik, mitte kogu aeg. Iga juurdepääs logitud.

Me ei jaga, vaheta ega müü e-posti aadresse, mille inimesed meile annavad. Garanteeritud. See tähendab, et annate oma aadressi ainult meile ja ainult meile. Keegi ei saa teada.

Iga meilt saadetud meilisõnum sisaldab teavet ainult soovitud teenuse kohta, see ei sisalda muude toodete või teenuste reklaamimist.

Iga meilt saadetud meilisõnumi allosas on link tellimuse konfigureerimiseks või tühistamiseks. Kui klõpsate sellel, saate muuta mõningaid eelistusi, sealhulgas tulevaste sõnumite keelt. Või saate oma tellimuse täielikult tühistada.

Kõik tühistamistaotlused töödeldakse kohe, kuid võite siiski saada meilt 3 päeva jooksul pärast tühistamist, kuna meilijärjekord võib olla väga suur.

Pärast tellimuse tühistamist märgitakse teie e-posti aadress meie andmebaasis "keelatuks", et vältida tulevasi kirju. Siiski saate hiljem igal ajal uuesti tellida. Kui soovite, et teie aadress meie andmebaasist täielikult eemaldataks, võtke meiega ühendust.


Kuidas salajane ketas töötab? (Secret Disk)
Miks on ülekirjutamise tsüklite arv oluline? (Prevent Restore)
Miks on MFT tabeli tühjendamise valik oluline ja alati lubatud? (Prevent Restore)
Tagame kõrgeima privaatsuse ja rämpsposti puudumise
Kuidas keelata automaatsed värskendused opsüsteemides Windows 10 ja 11

Ärge jätke ilma uuest versioonist!

Sisestage allpool oma e-posti aadress ja me saadame teile meili, kui meie rakenduse uus versioon on allalaadimiseks saadaval.Meie rakendused
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Abistav teave
Kas unustasite aktiveerimisvõtme?
Ettevõte
Privaatsus, küpsised ja tagasimaksepoliitika
Tarkvara litsentsileping
Veebiindeksoijate saidikaart
Lisateavet turvastandardite kohta, mida oma rakendustes kasutame: