Naše aplikaceKontaktujte násPlán vydání
Tato stránka byla automaticky přeložena

Vyberte svou novou aplikaciSecret Disk

Vytvoří další tajný disk chráněný heslem
Tato aplikace vytvoří na vašem počítači další disk bez dalšího formátování. Je to speciální druh disku, který se může objevit a zmizet ve vašem systému jediným kliknutím. Přístup k tomuto disku může být chráněn heslem, což z něj činí velmi soukromé úložiště pro vaše soubory a složky. V případě výpadku napájení se disk automaticky uzamkne a zmizí. Když je disk otevřený, můžete jej používat jako normální disk, podporuje všechny standardní operace s diskem a je podporován všemi ostatními aplikacemi.

Zjistit víceRychlé stažení

Prevent Restore

Umožňuje smazané soubory a složky neobnovitelné
Když smažete soubor (nebo vyprázdníte koš), bude označen jako odstraněný a zmizí z Průzkumníka Windows. Obsah smazaného souboru však na disku stále existuje a lze jej snadno obnovit i po mnoha letech. Naše aplikace vymaže obsah již smazaných souborů v několika jednoduchých krocích. Obnova bude nemožná.

Zjistit víceRychlé stažení

Secure Delete

Bezpečně vymaže vybrané soubory přímo, bez šance na obnovení
Všechny smazané soubory lze obnovit i po vyprázdnění koše. Naše aplikace vám umožní bezpečně mazat soubory přímo, takže je nikdo nebude moci obnovit. Aplikace obsahuje několik světově známých bezpečnostních algoritmů a dokáže zpracovat až 40 přepsání smazaných dat.

Zjistit víceRychlé stažení
Nenechte si ujít novou verzi!

Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail, až bude k dispozici ke stažení nová verze naší aplikace.Naše aplikace
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitečné informace
Zapomněli jste aktivační klíč?
Společnost
Zásady ochrany osobních údajů, souborů cookie a vrácení peněz
Licenční smlouva na software
Mapa stránek pro webové prohledávače
Další informace o bezpečnostních standardech, které používáme v našich aplikacích: