Naše aplikaceKontaktujte násPlán vydání
Tato stránka byla automaticky přeložena

Zaručujeme maximální soukromí a žádné spamování


Když se přihlásíte k odběru naší bezplatné oznamovací služby e-mailem, poskytnete nám svou e-mailovou adresu. Toto jsou osobní údaje a níže vysvětlujeme, jak je budeme používat. Protože soukromí je důležité.

Nejprve bude vaše e-mailová adresa uložena na našem serveru, který se nachází v USA. Za druhé, pouze dvě oprávněné osoby mají přístup k soukromým údajům na tomto serveru. Toto jsou naši zaměstnanci. A jen když je nutná nějaká údržba, ne pořád. Jakýkoli přístup je zaznamenán.

Nesdílíme, neobchodujeme ani neprodáváme e-mailové adresy, které nám lidé poskytnou. Zaručeno. To znamená, že svou adresu dáváte jen nám a pouze nám. Nikdo se to nedozví.

Každá e-mailová zpráva od nás bude obsahovat pouze informace o požadované službě, nebude zahrnovat propagaci jiných produktů nebo služeb.

Každá e-mailová zpráva od nás bude mít ve spodní části zprávy odkaz pro konfiguraci nebo zrušení vašeho předplatného. Pokud na něj kliknete, budete moci změnit některé předvolby, včetně jazyka budoucích zpráv. Nebo můžete předplatné úplně zrušit.

Jakákoli žádost o zrušení bude zpracována okamžitě, ale stále od nás můžete obdržet nějaké e-maily do 3 dnů po zrušení, protože fronta e-mailů může být velmi velká.

Po zrušení vašeho předplatného bude vaše e-mailová adresa označena v naší databázi jako „zakázaná“, aby se předešlo případnému budoucímu zasílání pošty. Kdykoli později se však můžete přihlásit znovu. Pokud chcete, aby byla vaše adresa zcela odstraněna z naší databáze, kontaktujte nás.


Jak může tato aplikace zabránit obnovení smazaných souborů? (Prevent Restore)
Zaručujeme maximální soukromí a žádné spamování
Jak skrýt samotnou aplikaci? (Secret Disk)
Pomozte nám překládat pro lidi z vaší země
Jak vyčistit obsah tabulky MFT? (Prevent Restore)

Nenechte si ujít novou verzi!

Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail, až bude k dispozici ke stažení nová verze naší aplikace.Naše aplikace
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitečné informace
Zapomněli jste aktivační klíč?
Společnost
Zásady ochrany osobních údajů, souborů cookie a vrácení peněz
Licenční smlouva na software
Mapa stránek pro webové prohledávače
Další informace o bezpečnostních standardech, které používáme v našich aplikacích: