Naše aplikaceKontaktujte násPlán vydání
Tato stránka byla automaticky přeložena

Secret Disk

PopisSnímky obrazovkyStaženíInformaceDějiny

Vytvoří tajný disk chráněný heslem


Naše aplikace vytvoří na vašem počítači speciální disk, který lze zcela skrýt. Nemusíte přeformátovat své stávající disky ani provádět žádné změny v aktuální konfiguraci. Tajný disk se objeví a zmizí jediným kliknutím.

Tajný disk je speciální druh disku a přístup k němu lze chránit heslem. Je to velmi dobré místo pro ukládání citlivých souborů a složek – disk, který se objeví a zmizí během vteřiny, navíc je chráněn heslem. V některých případech však tuto zvláštní ochranu nepotřebujete a můžete tuto funkci zakázat a používat disk bez hesla.

Stáhnout teď
Pokud omylem vypnete počítač (nebo v případě výpadku napájení), tajný disk se automaticky uzamkne. Všechny soubory budou v bezpečí, dokud disk znovu neotevřete. Když je otevřený, můžete použít tajný disk jako jakýkoli jiný normální disk. Soubory můžete kopírovat, přesouvat a mazat. Všechny ostatní aplikace, které jste si nainstalovali, budou podporovat náš tajný disk jako normální disk.

Stáhnout teďNenechte si ujít novou verzi!

Níže zadejte svou e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail, až bude k dispozici ke stažení nová verze naší aplikace.Naše aplikace
Secret Disk
Prevent Restore
Secure Delete
Užitečné informace
Zapomněli jste aktivační klíč?
Společnost
Zásady ochrany osobních údajů, souborů cookie a vrácení peněz
Licenční smlouva na software
Mapa stránek pro webové prohledávače
Další informace o bezpečnostních standardech, které používáme v našich aplikacích: